niedziela, 7 października 2012

New punk !

Modowe inspiracje punkowe sięgające końca lat 70. wykreowane przez Vivien Westwood ( wówczas początkującą projektantkę) i Malcolma McLarena ( odpowiedzialnego za sukces zespołu Sex Pistols)wciąż trzymają się dobrze. Nie namawiamy Was do noszenia nabitej agrafkami skórzanej ramoneski czy podziurawionych rajstop i ciężkich butów, ale do nieco złagodzonej i uwspółcześnionej wersji stylu punkowego.

Dawni fani muzyki punkowej sami wykonywali większość swoich ubrań w myśl zasady DIY ( "Zrób to sam"), dziś inspirowane tym stylem ubrania i dodatki znajdziecie w popularnych sieciówkach. Styl punkowy szokuje i zwraca na siebie uwagę, miksuje wzory i materiały.
W naszym zestawie połączyliśmy poszarpane legginsy z dłuższym t-shirtem z muzycznym nadrukiem. Do tego dorzuciliśmy sweter w pionowe biało - czarne pasy oraz panterkowe dodatki. Nie mogło zabraknąć także zadziornej, łańcuchowej bransolety.


t -shirt H&M - 59.90 zł, kolczyki Topshop - ok. 20 zł, koszula H&M  - 39.90 zł, torebka New Look - ok. 140 zł, legginsy New Yorker - 54.95 zł, buty H&M - 129 zł, bransoletka Cropp - 26.90 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz